Nápoj na chudnutie Fitoslim

je pre veľký záujem dočasne vypredaný

Vážení priatelia, všetci s napätím očakávame, že sa predajcovi podarí čo najskôr obnoviť predaj obľúbeného Fikotin-u. Ak sa tak stane, schudnihravo.sk bude medzi prvými, ktorí budú o tom informovaní. Môžeme vám poslať správu e-mailom. Stačí povoliť odber obchodných informácií kliknutím na tlačítko "Áno, informujte ma!"

Shudnúť sa dá aj so smoothie 
Stačí vám iba mixér a...

Na prípravu chutného smoothie nápoja budete potrebovať napríklad ovocie, zeleninu, štipku fantázie a mixér. Prečítajte si článok:
"5 zásadných dôvodov, prečo začať so smoothie a už nikdy neprestať"

V poslednej dobe som zaregistroval pomerne veľký záujem o nápoje na chudnutie, a preto som sa rozhodol absolvovať ďalšie pátranie po tekutých doplnkoch výživy sľubujúcich redukciu hmotnosti. Keď som skončil, mal som pocit, akoby ich všetky prevalcoval FitoSlim. Zdá sa, že je momentálne hitom internetu. Pozrime sa na to bližšie. Toto sú moje kritériá výberu

FITOSLIM

FitoSlim je nápoj v prášku na rýchlejšie chudnutie, o ktorom jeho predajca tvrdí, že pomáha zbaviť sa tuku oveľa efektívnejšie ako tabletky na chudnutie alebo diéty. Je zložený výlučne z prírodných látok a jeho účinky sú uznávané aj európskou komisiou pre bezpečnosť potravín. 

Nápoj na efektívne chudnutie

Nápoj na chudnutie FitoSlim umožňuje znížiť kalorický príjem a potláča pocit hladu

FitoSlim je výživový doplnok ktorý umožňuje znížiť kalorický príjem človeka tak, že zaplní jeho žalúdok vlákninou s nulovou energetickou hodnotou. Jej základnou vlastnosťou je schopnosť zväčšovať svoj objem, vďaka čomu vyplní váš žalúdok a navodí príjemný pocit sýtosti, takže jednoducho zjete menej. Viac sa dozviete v nalsedujúcom videu.

Už viac nemusíte rátať kalórie, ani variť špeciálne dietne jedlá. FitoSlim obalí potravu a spomalí vstrebávanie kalórií, takže vlastne budete držať nízko-kalorickú diétu, bez toho aby ste si to vôbec uvedomovali. Naviac FitoSlim urýchli váš metabolizmus a vďaka účinným látkam, ktoré okrem iných obsahuje, ochráni vaše telo pred úbytkom svalstva.

 

Dôvody, prečo sa rozhodnúť pre FitoSlim

 • Výrobca sľubuje zbaviť sa tuku efektívnejšie ako s tabletkami na chudnutie či diétami, navyše bez jo-jo efektu.

 • FitoSlim obmedzuje chuť do jedla, automaticky začnete prijímať menej kalórií ako doposiaľ, takže chudnete.

 • Už v priebehu jedného týždňa môžete očakávať prvé výsledky chudnutia. 

 • S FitoSlimom budete chudnúť približne 1,2 kg týždenne. Táto rýchlosť chudnutia je odborníkmi považovaná za najvyššiu, akú je možné požiť, bez zdravotných rizík. 

 • Nemusíte radikálne meniť stravovacie návyky, chudnutiu však výrazne pomôže menej sladkostí a viac pohybu.

 • Na rozdiel od iných instantných nápojov na chudnutie vás prekvapí osviežujúca pomarančová príchuť.

 • FitoSlim je schválený výživový doplnok a plne zodpovedá európskej legislatíve.

 • Dostupný na sklade, okamžité odosielanie, diskrétne dodanie, prípadne osobný odber.

 • Garancia 100% vrátenia peňazí, v prípade nespokojnosti do 15 dní za každé nenačaté balenie.

 • Za vašu recenziu s fotkami vám vrátia 50% zo všetkých predchádzajúcich nákupov v e-shope.

Nápoj na chudnutie FitoSlim má 100% prírodné zloženie

Výživový doplnok na chudnutie FitoSlim je zložený výlučne z prírodných látok. Ukrýva v sebe starostlivo vyváženú zmes koncentrovaných rastlinných extraktov:

 • „Konjac Mannan flour“ odborne nazývaná Glukomanán - Vláknina tejto hľuzy je hlavnou zložkou nápoja na chudnutie FytoSlim. Jej základnou vlastnosťou je schopnosť zväčšovať svoj objem, takže v žalúdku "napučí", čím vyplní váš žalúdok a navodí vám pocit sýtosti, vďaka čomu budete menej jesť.
 • Garcinia Cambogia - Koncentrovaný extrakt z plodu tejto rastliny blokuje účinok enzýmu Acitropín, ktorý je zodpovedný za ukladanie tukov v ľudskom tele. Zablokovaním funkcie tohoto enzýmu sa obmedzí ďalšie ukladanie tukov v organizme.
 • L-Glutamín L-Leucin sú účinné látky, ktoré bránia organizmus pred úbytkom svalov, ku ktorému obvykle dochádza pri snahe rýchlo schudnúť, s čím súvisí aj známy jo-jo efekt. Vďaka týmto látkam môžete chudnúť rýchlejšie a zdravšie.

Dávkovanie

 • FitoSlim užívajte 3 x denne, približne 15 minút pred jedlom.
 • Obsah vrecúška vysypte do pohára čistej vody alebo pomarančovej šťavy, zamiešajte a ihneď vypite.
 • Nápoj má osviežujúcu pomarančovú príchuť a je vhodné zapiť ho ešte ďalším pohárom čistej vody.
 • Optimálnu rýchlosť chudnutia, približne 1,2 kg za týždeň by ste mali dosiahnuť už v druhom týždni používania. Aby sa dostavili očakávané výsledky, odporúča sa zabezpečiť si zásobuFitoSlimu aspoň na dva týždne.

nápoj na chudnutie FitoSlim

Vyhodnotenie

Ak nebudem do tohoto výberu rátať aj koktaily na chudnutie, FitoSlim sa momentálne na trhu medzi nápojmi javí ako absolútna jednička. Teda aspoň mne, ale ak sa mýlim opravte ma. Vlastne ani neviem, čo by mu malo spomedzi nápojov na chudnutie nejak výraznejšie konkurovať. FitoSlim zdá sa je na našom aj českom trhu pomerne krátko, ale o to výraznejšie ho vidieť a počuť. A je o neho záujem.

Takýto marketing, to samozrejme nie je náhoda, cítim za tým ruku profesionála, od kvalitnej webstránky predajcu počnúc, až po reklamu, videá a PR články na správnych miestach. Ak aj majú svoje marketingové prsty "zastrčené "vo fórach, správajú sa tam veľmi decentne. Nenašiel som tam vymyslených, akože nesmierne spokojných klientov, ako býva zvykom u niektorých predajcov. Skôr mám pocit, že FitoSlim na svoje hodnotenia a recenzie ešte len čaká.

Nejaké tie klasické referencie s obrázkami pred a po nájdete na stránke predajcu, treba sa tam pozrieť a urobiť si vlastný názor. Dôveryhodnosť zvyšuje aj prísľub predajcu, že ak neschudnete, vrátia vám do 15 dní peniaze za každé nenačaté balenie a keď schudnete a pošlete im svoju referenciu s fotkami, vrátia vám polovicu z celkovej ceny všetkých vami zakúpených balení.

Zatiaľ som nenašiel negatívnu reakciu od človeka čo by tento prípravok užíval a nebol spokojný. Naopak, vyzerá to tak, že ľudia FitoSlim užívajú, pritom si mierne upravia životosprávu a potom sa tešia z výsledkov. A vôbec, prečo by to chudnutie nemohlo fungovať, keď necítiš hlad? Pretože...

FitoSlim na to ide šikovne. Pomáha totiž schudnúť tak, že (okrem iného) odstraňuje pocit hladu. Účinky prírodných látok z ktorých pozostáva, sú uznané európskou komisiou (zvýšenie dôvery) a predajca vám narovinu povie, že ak chcete efekt chudnutia ešte viac znásobiť, nemusíte síce hneď nejak výrazne zmeniť jedálniček, ale pomohlo by, ak sa trošku obmedzíte v jedle a aspoň mierne sa začnete hýbať. A vy predsa chcete znásobiť svoj výsledok, tak sa aj vynasnažíte aspoň trošku upraviť svoju životosprávu. No samozrejme, že to potom musí fungovať!

Čo poteší, je správa, že FitoSlim má na rozdiel od podobných prípravkov príjemnú a osviežujúcu chuť, pri pití sa určite nemusíte premáhať. Niektorí recenzetni ho dokonca označili za veľmi chutný. Treba ho vypiť rýchlo, pretože zakrátko pomerne výrazne zhustne - ale však o to tu ide.

Že FitoSlim znižuje pocit hladu je tiež pravda, už v prvých dňoch budete mať problém zjesť celú porciu jedla. Budete jesť jednoznačne menej. Po prvom týždni užívania bol recenzentmi potvrdený reálny úbytok hmotnosti 0,6 kg, následne v ďalších týždňoch možno očakávať úbytok až 1,2 kg/týždeň, čo je aj lekármi odporúčané optimum. Samozrejme, u každého človeka sa to môže líšiť. FitoSlim by sa mal užívať minimálne 2 týždne.

Výhody

 • Dáva pocit sýtosti a zmierňuje chuť do jedla
 • Pomáha rýchlo schudnúť, výsledky sa dostavia už v prvom týždni
 • Priaznivá cena
 • 100% prírodné zloženie
 • Príjemná osviežujúca pomarančová chuť
 • Schálené európskou komisiou pre bezpečnosť potravín
 • Neboli zistené žiadne nebezpečné vedľajšie účinky
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Okamžité a diskrétne odosielanie alebo osobný odber
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Ak pošlete svoju recenziu s fotkami pred a po, máte FitoSlim, ktorý ste pri tom použili len za polovičnú cenu

Nevýhody

 • Môže spomaliť vstrebávanie liekov, ktoré sa podávajú orálne. Preto je vhodné užívať lieky hodinu pred použitím FitoSlimu, alebo dve hodiny po jeho použití. Odporúča sa konzultácia s lekárom alebo lekárnikom.
 • Maximálne účinky chudnutia sa prejavujú až v druhom týždni užívania. Preto je vhodné kúpiť si najmenej 2 balenia.
 • Ak ho zabudnete okamžite vypiť, po chvíli nápoj zhustne

Zhrnutie na záver

FitoSlim, prírodný doplnok výživy je nápoj na chudnutie, ktorý naozaj pomáha schudnúť, pretože vás jednoducho prinúti menej sa napchávať. Je to u nás pomerne nový produkt, ale má dobre našliapnuté. Každý organizmus je iný, takže o jeho kvalitách sa asi musíte presvedčiť každý sám, avšak recenzie a skúsenosti reálnych klientov vyznievajú priaznivo. Má rozumnú cenu za balenie a je bez vedľajších účinkov (ak neberieme do úvahy, že môžete mať ráno o niečo väčší objem, no však viete čoho). Ak máte problém s nadváhou, dajte FitoSlimu šancu!

Na tejto stránke sa nachádzajú priame odkazy do e-shopov značkových predajcov, kde si môžete ktorýkoľvek z produktov bez obáv z kúpy falzifikátu objednať.

Prehlásenie
* Organizmus každého človeka je iný a reaguje inak. Jednotlivé výsledky sa môžu navzájom líšiť a nie je možné ich považovať za zaručené. Web schudnihravo.sk má informatívny charakter a v žiadnom prípade nemôže slúžiť ako medicínsky zdroj. Prevádzkovateľ stránky nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interperáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov a služieb, ani za odporúčania tretích strán týkajúce sa ich kúpy. Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, žiadna z informácií uvedených na stránke www.schudnihravo.sk nie je a nesmie byť považovaná za výživové a zdravotné tvrdenie. Všetky informácie majú len informatívny charakter. Na tejto stránke sa nachádzajú komerčné odkazy.

Prípravky na chudnutie, ako aj všetky ostatné doplnky výživy nenahrádzajú lieky! V prípade akýchkoľvek pochybností alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojim odborným lekárom.