Kontaktný formulár

V prípade otázok alebo podnetov na zlepšenie, vyplňte prosím údaje v kontaktnom formulári a zanechajte mi správu. Budem vás konaktovať hneď ako to bude možné.

 

Vaše osobné údaje budú použité výlučne za účelom vyriešenia vašej otázky. Zásady zpracování osobních údajů

 


Citát:

"Chudnutie začína zmenou myslenia. Dalo by sa povedať, že mozog je v tomto prípade dôležitejším orgánom, ako žalúdok. Hoci sa vám to môže zdať akokoľvek zvláštne. Psychika je mocná čarodejka."


Prehlásenie

Web schudnihravo.sk bol vytvorený za účelom zhromažďovania recenzií produktov alebo služieb. Na webe môžete nájsť nezávislé názory, skúsenosti a recenzie jednotlivcov. Informácie tu uvádzané vychádzajú zo spotrebiteľských testov, prieskumov tématických fór, diskusií a komentárov, všetko z voľne dostupných zdrojov, prípadne z osobných skúseností autora.

Web schudnihravo.sk nie je predajcom žiadneho z tu uvedených produktov, má čisto informatívny charakter a v žiadnom prípade nemôže slúžiť ako medicínsky zdroj. Prevádzkovateľ stránky v žiadnom prípade nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interperáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov a služieb, ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy. 

Podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, žiadna z informácií uvedených na stránke www.schudnihravo.sk nie je a nesmie byť považovaná za výživové a zdravotné tvrdenie. Všetky informácie majú len informatívny charakter.

Prípravky na chudnutie, ako aj všetky ostatné doplnky výživy nenahrádzajú lieky! V prípade akýchkoľvek pochybností alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojim odborným lekárom.

 

Tento web prevádzkuje: Ing. Ivan Chmelař, Macov 89, 930 32, Slovenská republika
Živnostenský register 102-9158, č. OŽP-A/2010/24196-6

Na stránke sa môžu nachádzať komerčné odkazy.

Chcete dostávať informácie
o novinkách a zľavách?

Môžete sa kedykoľvek jednoducho odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke prvého e-mailu, ktorý od nás dostanete.

Upozornenie: Táto stránka obsahuje komerčné odkazy