Spolupráca – Poďme spolu tvoriť obsah o aktívnom a zdravom životnom štýle

25.11. 2018 schudnihravo.sk 169x

Schudni hravo je nový online projekt o chudnutí a hľadaní zdravého životného štýlu.

Dobrý deň, sme tím magazínu schudnihravo.sk

Prečo práve Schudni hravo? Sme totiž presvedčení, že ak viete ako na to, všetko ide zrazu ľahšie. A dokonca aj chudnutie s odbornou pomocou a dobrou motiváciou môže byť oveľa jednoduchšie a dokonca zábavné. A vôbec, spolupráca s nami môže byť užitočná pre všetkých.

Áno, je to tak. Dali sme si za úlohu osloviť v tejto nesmierne konkurenčej oblasti široké spektrum ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k športu a vôbec ku zdravému, aktívnemu životu. Ale nezabúdame ani na tých, ktorí svoju cestu zmeny ešte ani nezačali. Veď koľko ľudí je stále presvedčených, že na zníženie hmotnosti netreba urobiť nič, stačí len začať užívať prípravky na chudnutie…
Práve preto sme si zvolili motto „Od tabletiek na chudnutie až po fitness“.

Aj vy môžete ovplyvniť, ako to celé bude vyzerať

My totiž veríme, že mnoho z tých váhajúcich a nerozhodných navedieme na tú správnu a zdravú cestu. A možno práve aj s vašou pomocou. Naša spolupráca môže byť kľúčová!

Spolupráca s novým webom schudnihravo, banner

Medzi našimi čitateľmi môžu byť aj vaši budúci klienti

Nechceme vytvárať ďalší tuctový magazín obsahovo tvorený lacnými pikantnosťami o celebritách alebo s článkami nelegálne preberanými zo zahraničných časopisov. Nepôjdeme ani cestou najnižších nákladov, keď články píšu študenti alebo slovenčinárky na dôchodku. Myslíme to vážne.

Zvolili sme si náročné ciele, sme však cieľavedomí a vytrvalí. Postupujeme krok za krokom. Prešli sme obdobím tvorby a hľadania vizuálnej podoby našej online platformy. Máme za sebou chvíle ladenia a testovania. A vieme, že obdobie optimalizácie stránok a práca s reklamnými kampaňami sa neskončí nikdy. Sledovanosť nám rastie a my sa pomaličky predierame na popredné pozície vo vyhľadávačoch. Od januára 2018 sme urobili kus práce. Za necelý rok vzrástla autorita našej domény na hodnotu 20. S takou hodnotou sa často nemôžu pochváliť ani webstránky s 3 až 5 ročnou históriou. Veríme, že sa nám podarí vybudovať silnú a naozaj neprehliadnuteľnú značku.

DA schudihravo v prvom roku existencie

Za necelý rok vzrástla autorita našej domény na hodnotu DA=20. S takouto hodnotou sa často nemôžu pochváliť ani oveľa staršie webstránky. Zdroj: https://smallseotools.com/domain-authority-checker/

Nastal čas rozbaliť to naplno – Podporme sa navzájom – Naša spolupráca môže ľuďom pomáhať!

Rozhodli sme sa ponúkať hodnotný obsah a preto sa musíme a chceme vo svojom úsilí spojiť s odborníkmi. Či už to budú výrobcovia kvalitných produktov, skúsení nutriční poradcovia alebo rešpektovaní fitness tréneri. Poďme spolu tvoriť obsah o aktívnom a zdravom životnom štýle. Naša spolupráca môže byť prínosom pre všetkých. Tým, čo ešte váhajú ukážeme cestu a ostatných budeme motivovať k čoraz lepším výsledkom.

Môžete podporiť dobrý nápad. Môžeme sa podporiť navzájom. Čo tak výmena vzájomných odkazov? Alebo môžeme s vami urobiť rozhovor, prípadne o vás napísať pútavý článok. Alebo chcete u nás publikovať? Čo z toho si vyberiete?

Obrázok: Zachytená obrazovka z aplikácie Domain Authority Checker | smartseotools.com