Aké sú kritériá výberu doplnkov výživy na chudnutie?

Kritériá výberu doplnkov výživy na chudnutie, to je na samostatnú tému. Viete ako si správne vybrať z toho množstva výživových doplnkov a služieb? Ako sa v tom vyznať? Viete ktoré vám môžu pomôcť a ktoré vás len pripravia o peniaze?

Chcete vedieť ako vyberám produkty a služby pre projekt SCHUDNI HRAVO?

Prechádzam internetom a vyhľadávam tie najúčinnejšie prírodné prípravky, metódy, spôsoby či služby, ktoré sľubujú zníženie telesnej hmotnosti. Priznávam, že môj výber môže byť subjektívny. Nie som výživový poradca, som iba človek, ktorý sám trpí nadváhou, a preto trávi na internete veľa času hľadaním vhodného „produktu“ na chudnutie. A zaujímajú ma nielen názory renomovaných odborníkov ale aj skúsenosti obyčajných ľudí.

Web schudnihravo.sk je o chudnutí a zdravom životnom štýle

Bol vytvorený za účelom zhromažďovania recenzií takýchto produktov a služieb. Informácie zbieram zo spotrebiteľských testov, prieskumom fór o chudnutí a zdravej výžive, diskusií a komentárov. Čerpám z voľne dostupných zdrojov a osobných skúseností.

Cieľom projektu schudnihravo.sk je pomôcť vám hľadať a nájsť efektívny spôsob ako schudnúť natrvalo. Napríklad výberom vhodného produktu, služby alebo metódy na redukciu vašej telesnej hmotnosti, prípadne inšpiráciou pre váš nový aktívny život.

Pri výbere prípravkov na chudnutie používam prísne kritériá:

  • Efekt pri chudnutí a zloženie považujem pri rozhodovaní za prvoradé. Zaujímam sa aj o to, na akom princípe je chudnutie založené. Pri výbere preferujem také produkty, ktoré sa skladajú zo 100% prírodných látok.
  • Všetky doplnky výživy musia mať Európsky certifikát a mali by byť bežne dostupné aj bez lekárskeho predpisu.
  • Cenu nepovažujem za rozhodujúce kritérium pri výbere, dôležitejšia je veľkosť balenia, napríklad počet tabliet a dávkovanie. Dôvodom je fakt, že zdanlivo lacnejší produkt spotrebuje rýchlejšie a napokon zaplatíte oveľa viac.
  • Pri pátraní po najlepších prípravkoch na chudnutie ale aj ďalších doplnkoch výživy sa zameriavam nielen na zloženie a dávkovanie, ale aj na skúsenosti samotných zákazníkov. Prehľadávam všetky dostupné recenzie, posvietim si na PR články a na nezávislých fórach a v diskusiách ma zaujímajú negatívne reakcie klientov.

Pamätajte si, že ide o vaše zdravie, a preto aj keď ide o schválené doplnky výživy, v prípade, že máte akékoľvek pochybnosti, konzultujte ich s autorizovaným predajcom, prípadne sa pred užívaním poraďte so svojim lekárom.

Informácia

Web schudnihravo.sk bol vytvorený za účelom zhromažďovania informácií o produktoch a službách. Môžete tu nájsť nezávislé názory, skúsenosti a recenzie jednotlivcov. Informácie tu uvádzané vychádzajú zo spotrebiteľských testov, prieskumov tématických fór, diskusií a komentárov. Všetky pochádzajú z voľne dostupných zdrojov, alebo z osobných skúseností autora.

Na stránke schudnihravo.sk sa nachádzajú komerčné odkazy. Stáva sa, že niektoré z produktov alebo služieb nás zaujali natoľko, že sme sa rozhodli ich spropagovať a podporiť ich predaj. Za tým účelom sme pre vás pripravili priamo z článkov alebo recenzií odkazy. Slúžia na prechod na webovú stránku alebo priamo do eshopu predajcu. Pre viac informácií či prípadný nákup môžete využiť niektorý z nich. V prípade nákupu cez takýto odkaz dostaneme malú províziu, ktorou môžete podporiť prevádzku nášho online projektu.

Všetky produkty a služby, ktoré sme sa rozhodli odporučiť na nákup, podliehajú prísnym kritériám výberu. Okrem iného musia mať platný Európsky certifikát a dôveryhodného výrobcu či predajcu.