Moje kritériá výberu na doplnky výživy vhodné na chudnutie

Prechádzam internetom a vyhľadávam tie najúčinnejšie prírodné prípravky, ktoré sľubujú zníženie telesnej hmotnosti. Priznávam, že môj výber môže byť subjektívny. Nie som výživový poradca, iba človek, ktorý sám trpí nadváhou, a preto trávi na internete veľa času hľadaním vhodného produktu na chudnutie.

Ak máte o záujem o ktorýkoľvek produktov, na tejto webstránke sa nachádajú komerčné odkazy, ktoré vás presmerujú priamo na stránky autorizovaných predajcov, kde si ich môžete kúpiť.

 

Toto sú základné kritériá, ktoré používam pri výbere produktov na chudnutie:

 
  • Efekt pri chudnutí a zloženie považujem pri rozhodovaní za prvoradé. Zaujímam sa aj o to, na akom princípe je chudnutie založené. Pri výbere preferujem také produkty, ktoré sa skladajú zo 100% prírodných látok
  • Všetky doplnky výživy musia mať Európsky certifikát a mali by byť bežne dostupné aj bez lekárskeho predpisu.
  • Cenu nepovažujem za rozhodujúce kritérium pri výbere, dôležitejšia je veľkosť balenia, napríklad počet tabliet a dávkovanie. Dôvodom je fakt, že zdanlivo lacnejší produkt spotrebuje rýchlejšie a napokon zaplatíte oveľa viac.
  • Pri pátraní po najlepších prípravkoch na chudnutie sa zameriavam nielen na zloženie a dávkovanie, ale aj na skúsenosti samotných zákazníkov. Prehľadávam všetky dostupné recenzie, posvietim si na PR články a na nezávislých fórach a v diskusiách ma zaujímajú negatívne reakcie klientov. 

Pamätajte, ide o vaše zdravie, a preto aj keď ide o schválené doplnky výživy, ak máte akékoľvek pochybnosti, konzultujte ich s autorizovaným predajcom, prípadne sa pred užívaním poraďte so svojim lekárom.

Chcete dostávať informácie
o novinkách a zľavách?

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Upozornenie: Táto stránka obsahuje komerčné odkazy