Kritériá výberu doplnkov výživy na chudnutie

Kritériá výberu doplnkov výživy na chudnutie, to je na samostatnú tému. Viete ako si správne vybrať z toho množstva výživových doplnkov a služieb? Ako sa v tom vyznať? Viete ktoré vám môžu pomôcť a ktoré vás len pripravia o peniaze? Chcete vedieť ako vyberám produkty a služby pre projekt SCHUDNI HRAVO?

Prechádzam internetom a vyhľadávam tie najúčinnejšie prírodné prípravky, metódy, spôsoby či služby, ktoré sľubujú zníženie telesnej hmotnosti. Priznávam, že môj výber môže byť subjektívny. Nie som výživový poradca, som iba človek, ktorý sám trpí nadváhou, a preto trávi na internete veľa času hľadaním vhodného "produktu" na chudnutie. A zaujímajú ma nielen názory renomovaných odborníkov ale aj skúsenosti obyčajných ľudí.

Web schudnihravo.sk je o chudnutí a zdravom životnom štýle

Bol vytvorený za účelom zhromažďovania recenzií takýchto produktov a služieb. Informácie zbieram zo spotrebiteľských testov, prieskumom fór o chudnutí a zdravej výžive, diskusií a komentárov. Čerpám z voľne dostupných zdrojov a osobných skúseností.

Cieľom projektu schudnihravo.sk je pomôcť vám hľadať a nájsť efektívny spôsob ako schudnúť natrvalo. Napríklad výberom vhodného produktu, služby alebo metódy na redukciu vašej telesnej hmotnosti, prípadne inšpiráciou pre váš nový aktívny život.

Pri výbere prípravkov na chudnutie používam prísne kritériá:

 
  • Efekt pri chudnutí a zloženie považujem pri rozhodovaní za prvoradé. Zaujímam sa aj o to, na akom princípe je chudnutie založené. Pri výbere preferujem také produkty, ktoré sa skladajú zo 100% prírodných látok
  • Všetky doplnky výživy musia mať Európsky certifikát a mali by byť bežne dostupné aj bez lekárskeho predpisu.
  • Cenu nepovažujem za rozhodujúce kritérium pri výbere, dôležitejšia je veľkosť balenia, napríklad počet tabliet a dávkovanie. Dôvodom je fakt, že zdanlivo lacnejší produkt spotrebuje rýchlejšie a napokon zaplatíte oveľa viac.
  • Pri pátraní po najlepších prípravkoch na chudnutie sa zameriavam nielen na zloženie a dávkovanie, ale aj na skúsenosti samotných zákazníkov. Prehľadávam všetky dostupné recenzie, posvietim si na PR články a na nezávislých fórach a v diskusiách ma zaujímajú negatívne reakcie klientov. 

Pamätajte si, že ide o vaše zdravie, a preto aj keď ide o schválené doplnky výživy, v prípade, že máte akékoľvek pochybnosti, konzultujte ich s autorizovaným predajcom, prípadne sa pred užívaním poraďte so svojim lekárom.


Prehlásenie

Web schudnihravo.sk bol vytvorený za účelom zhromažďovania recenzií produktov alebo služieb. Na webe môžete nájsť nezávislé názory, skúsenosti a recenzie jednotlivcov. Informácie tu uvádzané vychádzajú zo spotrebiteľských testov, prieskumov tématických fór, diskusií a komentárov, všetko z voľne dostupných zdrojov, prípadne z osobných skúseností autora.

Web schudnihravo.sk nie je predajcom žiadneho z tu uvedených produktov, má čisto informatívny charakter a v žiadnom prípade nemôže slúžiť ako medicínsky zdroj. Prevádzkovateľ stránky v žiadnom prípade nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interperáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov a služieb, ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy. 

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, žiadna z informácií uvedených na stránke www.schudnihravo.sk nie je a nesmie byť považovaná za výživové a zdravotné tvrdenie. Všetky informácie majú len informatívny charakter.

Prípravky na chudnutie, ako aj všetky ostatné doplnky výživy nenahrádzajú lieky! V prípade akýchkoľvek pochybností alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojim odborným lekárom.

Chcete dostávať informácie
o novinkách a zľavách?

Môžete sa kedykoľvek jednoducho odhlásiť kliknutím na odkaz v pätičke prvého e-mailu, ktorý od nás dostanete.

Upozornenie: Táto stránka obsahuje komerčné odkazy