Ak sa vám nedarí schudnúť po Vianociach, vyskúšajte doplnky výživy

K vianočným sviatkom odjakživa patrí dobré jedlo. Sviatočné prejedanie sa samozrejme prejaví aj na našej hmotnosti. Vy už viete, že potom nasleduje chudnutie po vianociach. V januári sú posilňovne preplnené ľuďmi, ktorí sa v rámci svojho novoročného predsavzatia snažia zhodiť prebytočné kilá. Toto ich nadšenie však netrvá dlho…

Čo poradiť ľuďom s nadváhou, ktorí by chceli schudnúť?

…ale diéty im nepomáhajú a cvičiť nechcú alebo nemôžu?

Tí spravidla využívajú prípravky na chudnutie. Ale sú učinné tieto spaľovače tuku? Aké je ich zloženie, majú certifikáty? Sú tabletky a nápoje na chudnutie zdravotne neškodné? Na čo si treba dávať pozor pri výbere? Aké sú skúsenosti klientov?

Hľadal som najlepšie prípravky na chudnutie

Občas už aj ja bývam zúfalý z kíl navyše…

Prehľadal som preto internet krížom-krážom a vytipoval som podľa mňa tie najlepšie výrobky, výživové doplnky, najpredávanejšie tabletky na chudnutie a pripravil som porovnávaciu štúdiu, ktorú vám teraz ponúkam.

Chudnutie po vianociach – Tabletky alebo nápoj na chudnutie?

Spoznajte najlepšie doplnky výživy, prípravky na chudnutie.

Chcete vedieť ktoré sú to? Chcete sa o každom prípravku dozvedieť viac? Pomôžu vám zredukovať nadváhu? Čo o nich hovoria ľudia?

Na ďalšej stránke vám ukážem, ako moje porovnávanie dopadlo.

Chcem vedieť viac

Chcete poznať môj osobný názor na cvičenie, déty aj prírodné prípravky? Predstavte si, mám nadváhu, hoci som stále v pohybe. Žijem na vidieku a starám sa o zvieratá a veľkú záhradu. Napriek tomu som tučný. A napriek tomu sa citim fantasticky. Môj organizmus zrejme určitú nadváhu potrebuje aby bol v rovováhe 🙂 Návštevy posilňovne mi nespôsobujú radosť ani patričné výsledky. Viem, dobrý tréner a „správna životospráva“ by ma dali do laty. A viem aj to, že moje telo na to hovorí nie. Pre mňa je ďaleko dôležitejšia psychická pohoda ako nejaké kilá navyše. Kedykoľvek som sa pokúsil túto moju rovnováhu narušiť, skončilo to zdravotnými problémami. Hoci sú výživové doplnky prírodného pôvodu a výrobcovia tvrdia len samé pozitíva, radšej to nebudem skúšať ani s nimi. Veď čo keby som si tú moju rovnováhu nejak narušil. Budem si ďalej a aktívne užívať môj život na vidieku aj s nadváhou.

 

About Author /

Hľadám inšpirácie pre svoj aktívny život na vidieku. Verím, že popritom objavim efektívny spôsob ako schudnúť natrvalo. Nie som výživový guru a netvrdím, že som otestoval každý produkt. Rešpektujem názory odborníkov ale dôraz kladiem na reálne skúsenosti bežných ľudí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search