Najlepšie tabletky na chudnutie sú tie, ktoré fungujú

Najlepšie tabletky na chudnutie sú tie, ktoré naozaj fungujú. Majú spravidla prírodné zloženie a obsahujú látky, ktoré podporujú spaľovanie tukov. Odporúča sa užívať ich v kombinácii s pohybom a zdravým jedlom, ale môžu sa užívať aj samostatne.

Fotografia: © Viorel Sima | Dreamstime.com

Tabletky na chudnutie
100% prírodné prípravky

Môžete schudnúť rýchlejšie a bez veľkej námahy

Chudnutie nie je raketová veda

Ak neviete ako schudnúť, vyskúšajte prírodné doplnky výživy, napríklad tabletky na chudnutie. S trochou pohybu naviac a miernou úpravou životosprávy vám pomôžu schudnúť efektívne a bez veľkej námahy.

Ako schudnúť? No predsa s rozumom!

Každý sme iný. Niekto dokáže schudnúť vďaka pevnej vôli, niekto k tomu potrebuje tabletky na chudnutie a iný lekára. Konajte tak, aby ste neohrozili svoje zdravie. Samozrejme, vždy pomôže kvalitný výživový poradca.

Kupujte len z overených zdrojov

Všetky prípravky na chudnutie podliehajú prísnym EÚ normám. Napriek tomu sa občas objavia nekvalitné náhradky známych produktov. Na tejto webovej stránke nájdete priame odkazy do e-shopov overených predajcov.

Prípravky na chudnutie
zlepšujú spaľovanie tukov

a zmierňujú hlad

V súčasnosti existuje mnoho prípravkov na chudnutie, ktoré sľubujú rýchle a pohodlné zníženie telesnej hmotnosti. Nebolo ľahké sa v pestrej ponuke zorientovať, ba ešte ťažšie vybrať tie najlepšie z nich. Ani najlepšie tabletky na chudnutie asi nezaberú každému rovnako, ale treba priznať, že môžu reálne zrýchliť metabolizmus a zabrániť ukladaniu tukov. 

Lieky na chudnutie sú len na lekársky predpis. Reč je o doplnkovej výžive.

Ak hľadáte lieky na chudnutie, tak tie vám môže predpísať výlučne lekár. Všetky prípravky na chudnutie dostupné v e-shopoch na internete alebo vo voľnom predaji v lekárňach sú totiž doplnky stravy známe aj ako výživové doplnky.

 

Účinky vhodne vybratých tabletiek na chudnutie bývajú pozitívne

Najlepšie tabletky na chudnutie recenzie a skúsenosti

Pochádza z USA
FYKOTIN
100% prírodný produkt
Reguluje glykemický index
Garancia vrátenia peňazí
Dodanie do 48h, diskrétne
Prírodný preparát na chudnutie s garanciou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti
Vyrobené v ČR
LIPOXAL
100% prírodný produkt
Obsahuje Konjac a L-karnitín
Nad 12 Eur doprava zadarmo
Spokojnosť s obchodom až 97%
Výživový doplnok pomáha pri spaľovaní tukov a podporuje zníženie hmotnosti.

Tabletky na chudnutie
Predaj

100% prírodné prípravky na chudnutie
Vyberte si produkt a môžete začať chudnúť

V prípade záujmu o nákup produktov umiestnených na tejto webovej stránke využite priame odkazy do overených e-shopov autorizovaných predajcov.

Pri výbere tabletiek na chudnutie sa treba zamerať
na efekt pri chudnutí, zloženie, cenu a veľkosť balenia. 

Tajný tip na dnes:

FYKOTIN

Tabletky na chudnutie FykotinFykotin je známy a obľúbený doplnok výživy v prípade problémov s nadváhou. Sľubuje rýchle a viditeľné chudnutie bez jojo efektu.

Fykotin odbúrava tuk, nie svaly
100% prírodný produkt

Chudnutie s tabletkami Fykotin je založené na princípe fungovania Glykemického Indexu (GI)

Jeho zloženie ho predurčuje zaradiť ho medzi najlepšie tabletky na chudnutie, je pravdepodobne jedným z najkvalitnejších prípravkov na chudnutie. Fykotin je navrhnutý tak, aby podporil jeho čo najlepšiu reguláciu. Nízka hodnota glykemického indexu znamená stabilnú hladinu cukru v krvi, ktorý nekolíše a človek nemá tak často pocit hladu. Kontrolou hladiny glykemického indexu zabraňuje rýchlemu ukladaniu a tvorbe tuku. 

Fykotin - najlepšie tabletky na chudnutie

Fykotin je voľnopredajný výživový doplnok na podporu chudnutia. Pochádza z USA a je založený na 100%-tnej prírodnej receptúre. Neobsahuje žiadne nebezpečné alebo organizmu škodlivé látky. Výrobca tvrdí, že počas užívania Fykotinu nie je nutné cvičiť, ale pohyb môže výsledky zlepšiť.

 

Dôvody, prečo schudnúť s Fykotinom

 • Rýchle a viditeľné chudnutie

 • Nová vylepšená receptúra a špeciálna cena

 • Prirodzený proces chudnutia bez námahy vďaka automatickej stabilizácii glykemického indexu, bez obmedzovania sa v jedle, bez počítania kalórií

 • Pomáha obmedzovať chuť na sladké a prejedanie sa a tým zabraňuje opätovnému utváraniu tukových buniek

 • Trvalé zbavenie sa prebytočných tukov bez jojo efektu, bez úbytku svalovej hmoty

 • Bez pocitu hladu, bez nežiadúcich alebo sekundárnych účinkov, nie je návykový

 • Fykotin je schválený výživový doplnok a plne zodpovedá európskej legislatíve

 • Rýchle dodanie do 48 hod v diskrétne zabalenej zásielke

Fykotin banner

Fykotin obsahuje látky účinné pri redukovaní hmotnosti

Fykotin obsahuje viacero prírodných zložiek, ktoré sú známe svojim účinkom pri redukovaní hmotnosti.

 • Výťažok z modrých rias (Spirulina turpin) Modré riasy hrajú dôležitú rolu pri detoxikácii organizmu.
 • Výťažok z červených rias Gracilanci (Gracilaria verucosa) Ich úloha pri okysličovaní krvi bola vedecky dokázaná.
 • Výťažok z jastrabníka chlpánika (Hieracium pilosella L.) Moderná farmakológia priraďuje tejto rastline nasledujúce vlastnosti: antiinfekčný účinok, adstringentný účinok, ďalej uľahčuje odtok žlče do čreva, povzbudzuje chuť k jedlu, prečisťuje organizmus, má liečivý a čistiaci účinok a pôsobí močopudne.
 • Výťažok z jalovca (Juniperus communis) Jeho plody majú dietetické, stomachické (tj. podporujúce chuť k jedlu a tráveniu) a diuretické účinky.
 • Výťažok z ginkgo biloby (Ginkgo Biloba) Má mnoho využití na úrovni krvného obehu a účinne rozširuje cievy. Jeho antioxidačné vlastnosti a schopnosti reaktivovať bunky boli vedecky potvrdené.
 • Výťažok z brezy trpasličej (Betula pendula Roth.) Všetky jeho časti (miazga, listy, kôra) majú významné diuretické, detoxikačné a prečisťujúce účinky. Priaznivo ovplyvňuje funkciu obličiek a podporuje trávenie.

Dávkovanie

 • Pokiaľ s prípravkom ešte nemáte skúsenosti, odporúča sa dávkovať jednu tabletu ráno a druhú večer.
 • Ak by sa výsledky nedostavili v požadovanej miere, najskôr však po 5-tich až 7-mich dňoch, aspoň 2 kg, potom zvýšte dávku na bežné dávkovanie odporúčané výrobcom prípravku, teda dve tablety ráno a dve tablety večer.
 • V oboch prípadoch pred jedlom, najlepšie nalačno.
 • Tabletku zapite vodou alebo minerálkou, výrobca odporúča jablkový džús. Zapitie každej dávky 100%-ným jablkovým džúsom (2dl) veľmi významne stabilizuje hladinu glukózy v krvi.

Vyhodnotenie

Výhody

 • Zmierňuje chuť do jedla
 • Pomáha rýchlo schudnúť
 • 100% prírodné zloženie
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Garancia vrátenia peňazí

kupón na zľavu

Nevýhody

 • V prípade alergie na niektorú z látok, je vhodné sa pred užívaním poradiť s lekárom
 • Odporúča sa až od 21 rokov
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s chorobami srdca a vysokým tlakom

Bonus pri objednávke v e-shope

Pri objednávke zadajte kód do políčka “zľavový kód”.

Na internete sa nachádza množstvo kladných hodnotení na tabletky Fykotin. Je to pravdepodobne jeden z najpredávanejších prípravkov na chudnutie na našom trhu. Aj keď sa nedá so stopercentnou istotou preveriť pravosť všetkých kladných recenzií, z ktorých iste nejaká časť patrí k povinnému marketingovému chválospevu výrobcu, treba priznať, že vyslovene negatívne reakcie som nenašiel, čo sa už nedá  s istotou povedať o niektorých ďalších konkurenčných produktoch. Ostatne, Fykotin je predsa len certifikovaný doplnok výživy, takže v prípade problémov by sa na našom trhu dlho nezohrial.

Hodnotovo, aj keď nie počtom prevyšujú reakcie s reálnym základom. Navyše aj odborníci na výživu pripúšťajú, že zloženie látok v tabletkách na chudnutie Fykotin zodpovedá popisovaným vlastnostiam pokiaľ ide o udržiavanie hladiny cukru v krvi, alebo aj potláčanie pocitu hladu. 

V ďalšej recenzii napríklad autor popisuje výsledky svojho testu na sebe, pričom tiež pripúšťa pozitívne výsledky. Prípravok asi nebude pôsobiť na každého rovnako, ale s tabletkami Fykotin, úpravou svojho jedálnička a aspoň zvýšenou mierou pohybu má reálnu šancu zhodiť kilá každý. Fykotin určite patrí do nášho výberu Najlepšie tabletky na chudnutie.

GARSIN

Garsin je komplexný 100% prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátne aktívne látky podporujúce metabolizmus tukov. Zložením napomáha kontrole hmotnosti, ale aj chudnutiu.

Tabletky na chudnutie Garsin - zľava 30%.

Základom prípravku Garsin sú účinné zložky, ktoré pomáhajú stimulovať metabolizmus tukov, podporujú ich spaľovanie a podielajú sa tak na regulácii telesnej hmotnosti. Silné antioxidanty chránia bunky pred oxidatívnym stresom a voľnými radikálmi, ktoré pri metabolizme vznikajú. Garsin prispieva k normálnemu tráveniu a znižuje chuť k jedlu. Extrakt zo zeleného čaju zase napomáha vylučovaniu vody z tela.

Tabletky na chudnutie Garsin sú od českého výrobcu ADVANCE nutraceutics, ktorý sa zaoberá výrobou a predajom potravinových doplnkov zdravej výživy. Na výrobu svojich produktov využíva zásadne certifikované suroviny, obsahujúce vysoko kvalitné účinné látky. 

V prípade Garsinu netreba mať obavy z podvodného medikamentu a nežiaducich účinkov. Ide o prírodný produkt, ktorý výrobca prezentuje ako doplnok stravy. Nesľubuje zázračne rýchle schudnutie, len podporu v boji s nadbytočnými kilami. Je teda ideálny pre tých, ktorí sa snažia schudnúť a zároveň sú ochotní venovať sa trochu športu, cvičeniu a poupraviť svoj jedálniček.

 

Dôvody pre chudnutie s tabletkami Garsin

 • 100% čisto prírodný výrobok bez chemických prísad a bez vedľajších účinkov

 • nie je návykový

 • pomáha pri chudnutí a udržuje váhu

 • bez jojo efektu

 • zlepšuje metabolizmus, teda spaľovanie tukov

 • potláča chuť do jedla a zlepšuje trávenie

 • obsahuje veľké množstvo antioxidantov

 • nemá vedľajšie účinky

 • neobsahuje lepok ani laktózu

 • napomáha vylučovaniu prebytočnej vody z tela

 • Garsin je schválený výživový doplnok a plne zodpovedá európskej legislatíve

 

Zloženie podporuje metabolizmus
a znižuje chuť do jedla

Zloženie tabletky na chudnutie Garsin je nastavené tak, aby podporovalo metabolizmus, termogenézu, vylučovanie vody z tela a primeranú chuť do jedla.

 • Garcinia cambogia Táto bylina ovplyvňuje metabolizmus tukov v organizme, pomáha kontrole telesnej hmotnosti a ovplyvňuje chuť do jedla. Je preto veľmi vhodným doplnkom pri chudnutí.
 • C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) Esenciálna mastná kyselina, ktorú si ľudský organizmus nie je schopný sám vytvoriť a musí ju preto prijímať v potrave. Prirodzene sa vyskytuje v hovädzom mäse a mliečnych výrobkoch.
 • L-karnitín Ide o jeden z nepopulárnejších doplnkov stravy. Svoju popularitu získal v USA a neskôr sa jeho užívanie rozšírilo i do Európy.Telo je schopné si určité množstvo L-karnitínu tvoriť z látok prijímaných v potrave.
 • Citrus aurantium (synefrin) Podporuje metabolizmus tukov, ovplyvňuje chuť do jedla a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.
 • Zelený čaj (Camellia sinensis) Zelený čaj podporuje kontrolu telesnej hmotnosti, termogenézu a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu a cukru v krvi.
 • Green coffee (Coffea arabica) Extrakt zo zelenej kávy pomáha upraviť metabolizmus, ktorý býva najčastejšou príčinou neželaného priberania. Podporuje proces spaľovania tukov, zlepšuje krvný tlak a vzhľad pokožky. Okrem toho zabraňuje vstrebávaniu cukrov a dodáva energiu.
 • Acai berry Veľmi účinný antioxidant, ktorý zrýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a dodáva energiu. Zabezpečuje spaľovanie prebytočného tuku a nárast svalovej hmoty.
 • Vitamín C (kyselina askorbová) Vitamín C má silné antioxidačné účinky a prispieva tak k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Kyselina askorbová je dôležitá pre udržanie normálneho energetického metabolizmu v tele a prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Dávkovanie

 • jedno balenie obsahuje 60 tabletiek
 • Požíva sa 1 kapsula 2-3 x denne 30 minút pred jedlom
 • tabletku zapite dostatočným množstvom vody alebo minerálky
 • Pokiaľ Garsin užívate dlhodobejšie, postačí vám aj 1 kapsula denne

 

Vyhodnotenie

Výhody

 • 100 % prírodné zloženie z najkvalitnejších surovín s certifikovaným pôvodom
 • pomáha pri chudnutí aj udržiavaní hmotnosti
 • nemá nežiaduce účinky alebo neznášanlivosť s bežnými liekmi
 • výrobok neobsahuje lepok, môžu ho používať aj celiatici
 • nie je návykový
 • má komplexné účinky na trávenie a kontrolu hmotnosti

Nevýhody

 • Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy
 • Kvôli želatínovej kapsule nie je vhodný pre vegetariánov
 • V prípade alergie na niektorú z látok, je vhodné sa pred užívaním poradiť s lekárom

 

Garsin je český produkt a na Slovensku sa začal predávať až neskôr. A tak som asi najviac infomácií získal z českých internetových zdrojov. Aj na stránke slovenského predajcu sa miešajú slovenčina s češtinou. Prečítal som viacero recenzií, skúsenosti klientov nájdete aj na Heureka, ale opäť najmä tej českej.

Na Garsine mi je sympatické, že sa na nič nehrá. Samozrejme aj tabletky Garsin najlepšie fungujú v kombinácií s fyzickou aktivitou a zdravou stravou. Napriek tomu hodnotenia sú veľmi dobré, väčšina ľudí si ho pochvaľuje a dokonca dlhodobo užíva. Aj samotní recenzenti, ktorí ho otestovali na sebe, odporúčajú Garsin vyskúšať.

Garsin má šancu získať dôveru, veď je to prakticky takmer domáci produkt, má certifikát a navyše pravidelne prechádza prísnymi kontrolami. 

V diskusiách a komentároch sa striedajú chvály aj s menjej nadšenými reakciami. Zdá sa, že tentoraz naozaj ide o výlučne reálne skúsenosti zákazníkov, bez zásahov nadšených predajcov. Výrobca svojmu produktu verí a necháva reakciám zákazníkov voľný priebeh. Aj preto bol Garsin zaradený do výberu Najlepšie tabletky na chudnutie.

Tabletky na chudnutie Garsin - zľava - 30

Akciová cena na Garsin je 14,49 Eur

Garsin je prírodný výživový doplnok na podporu metabolizmu a kontrolu telesnej hmotnosti. Obsahuje aktívne látky, ktoré sú účinné pri spaľovaní tukov. Chudnutie s Garsinom môže byť jednoduchšie.

Pôvodná cena produktu je 20,99 Eur za balenie 60 kapsulí
Doprava 1,99 Eur, od dvoch kusov je zadarmo

Predajca dlhodobo poskytuje zľavu 30% a zároveň garantuje najnižšiu cenu na trhu. Aby to ešte nebolo všetko, sľubuje dodať vám tovar na druhý deň, inak máte zľavu 10 Eur (Tak to by ma celkom zaujímalo, či s tým máte niekto skúsenosti).

Chcem vyskúšať!

Kliknite na tlačítko a navštívte e-shop na stránke ADVANCE nutraceutics. 
Získajte Garsin a mnoho ďalších výživových doplnkov - teraz so zľavou 30%

REDUXS

Reduxs - najlepšie tabletky na redukciu hmotnosti

ReduXs je kvalitný výživový doplnok vhodný pre takmer všetkých ľudí, ktorí trpia nadváhou alebo si chcú udržiavať ideálnu postavu. 100% prírodný produkt, jeden z mála funkčných.

ReduXs je špičkový výživový doplnok, ktorý výrazne pomáha pri chudnutí. Je to zmes 14 bylinných extraktov a ďalších kvalitných surovín, ktoré slúžia na stimuláciu organizmu a urýchlenie spaľovania tukov. Je vyrobený na čisto rastlinnej báze, pričom všetky jeho zložky sú prísne kontrolované. Vďaka svojmu zloženiu dokáže ReduXs znižovať únavu a vyčerpanie bez potreby dopĺňať energiu jedlom. Pomôže zhodiť kilá bez nepríjemného jojo efektu.


Široký sortiment kvalitných nemeckých prírodných doplnkov výživy nájdete aj v Hanojushope.
Recenziu o tomto e-shope prinášam tu.

ReduXs je vyrábaný v Nemecku a za kvalitu zodpovedá skupina odborníkov z Ázie. Za prípravkom stojí firma Bio Expedit GmbH, ktorá pôsobí v oblastí výživových doplnkov, chudnutia a bio potravín. Zameriava sa najmä na účinné prírodné látky, ktoré tvoria aj základ výrobku ReduXs, ktorý bol vyvinutý vďaka niekoľkoročnému výskumu v tejto oblasti. Na trhu je veľa prípravkov na chudnutie, avšak väčšina z nich je sprevádzaná nepríjemným jojo efektom, ktorého sa pri ReduXs netreba obávať. Chudnutie s kapsulami ReduXs je úplne bezpečné a pohodlné.

 

Dôvody, prečo schudnúť s tabletkami ReduXs

 • 100% čisto prírodný výrobok bez chemických prísad a bez vedľajších účinkov

 • Zlepšuje spaľovanie tukov

 • Potláča chuť do jedla

 • Podporuje odbúravanie tuku, ktorý je uložený v tukových bunkách

 • Znižuje hladinu lipidov a cholesterolu

 • Upravuje hladinu cukru v krvi

 • Zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus

 • Zníži vašu hmotnosť 2 až 6 kg za jeden mesiac

 • Viditeľné výsledky sa prejavia už o  jeden mesiac

 • ReduXs je schválený výživový doplnok a plne zodpovedá európskej legislatíve

Zloženie tabletiek ReduXs spĺňa najprísnejšie kritériá

Poprední odborníci v oblasti výživových doplnkov sa postarali, aby zloženie ReduXs spĺňalo najprísnejšie kritériá.

 • Zelený čaj (Camelia sinensis) Zabezpečuje spaľovanie nadbytočného tuku v tele a výraznú redukciu hmotnosti. Spomaľuje vstrebávanie tukov, znižuje cholesterol a má výrazné antioxidačné a protizápalové účinky.

 • Kaktus (Opuntia ficus indica) Účinné látky kaktusu sa viažu na tuk v tráviacom trakte a zabraňujú jeho vstrebávaniu v organizme. Zabezpečuje pocit sýtosti a zvyšuje obranyschopnosť vďaka vitamínom A a C.  Pomáha znižovať hmotnosť. 

 • Šalvia lekárska (Salvia officinalis) Je nápomocná pri chudnutí tým, že podporuje trávenie, zabezpečuje dobré fungovanie pečene a pomáha pri tráviacich problémoch. Okrem toho podporuje imunitný systém a dodáva telu energiu.

 • Púpava lekárska (Taraxacum mongolicum) Dokonale prečistí organizmus. Podporuje tvorbu žalúdočných štiav, odbúrava z tela cholesterol a toxíny, pomáha pri prekyslení žalúdka, čriev a obličiek. Okrem toho je účinná aj pri chronickej únave, žalúdočných ťažkostiach či cukrovke.

 • Brusnica obyčajná (Vaccinium vitis idaea) Má dezinfekčné účinky, priaznivo pôsobí aj na tráviacu sústavu a znižuje hladinu glukózy v krvi. Navyše je plná antioxidantov, ktoré vaše telo chránia pred voľnými radikálmi a stresom.

 • L-theanín Aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje najmä v zelenom čaji. Priaznivo pôsobí proti stresu, ktorý je jednou z príčin priberania. Okrem svojich upokojujúcich účinkov znižuje i krvný tlak a podporuje zdravý spánok.

 • Fosfatidylserín Nachádza sa v každej bunke vášho tela. Viac ako polovicu nájdeme v mozgu. Vďaka nemu mozog dokáže rýchlejšie spracovať glukózu. Priaznivo pôsobí aj na vašu pamäť, koncentráciu a dodá vám duševnú energiu, ktorej pri snahe schudnúť nie je nikdy dosť.

 • Beta - Sitosterol Betasitosterol Znižuje hladinu cholesterolu v krvi skutočne lišiackym spôsobom. Tým, že sa podobá na cholesterol, sa dokáže viazať na cholesterolové transportéry v stenách čriev. Používa sa aj pri liečbe prostaty a pomáha pri chronických zápalových ochoreniach.

Dávkovanie

ReduXs má mimoriadne jednoduché dávkovanie

 • Požíva sa 1 kapsula denne pred jedlom, ktorú treba zapiť dostatočným množstvom vody.
 • Diabetici, alergici alebo osoby trpiace vážnymi zdravotnými problémami, by mali užívanie prípravku konzultovať so svojim lekárom.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa prípravku ReduXs, jeho užívania, dávkovania alebo zloženia, na oficiálnej stránke ReduXs máte v pravom dolnom rohu k dispozícií online chat, kde vám odpovedia na vaše otázky a poradia vám, či môžete prípravok užívať, alebo ako ho kombinovať so stravou a cvičením, aby ste čo najviac urýchlili chudnutie.

 

Vyhodnotenie

Výhody

 • kvalitný výživový doplnok vyvinutý odborníkmi
 • 100% prírodné zloženie
 • Zmierňuje chuť do jedla
 • Výsledky sa môžu dotaviť už do 1 mesiaca
 • Môžete schudnúť 2 - 6 kilogramov za mesiac
 • ReduXs je certifikovaný produkt
 • Vždy na sklade

Nevýhody

 • Nie je vhodný pre diabetikov
 • V prvých dňoch užívania sa môžu dostaviť nežiaduce účinky, napríklad pocity chladu či tepla, bolesti hlavy
 • Prípravok by nemali užívať ľudia, ktorí trpia na leukémiu, či ochoreniami srdcovej chlopne, pečene a obličiek

 

ReduXs je pomerne nový produkt na našom trhu, napriek tomu som na internete našiel aj na tento prípravok množstvo kladných hodnotení. Hovorím si klasika, väčšinou aj tak pôjde o reklamu. Myslel som si to len dovtedy, pokiaľ som nenašiel pri prehliadaní recenzií viacero obrázkov "pred a po" aj s odkazom priamo na webstránku ReduXs. Najprv totiž vyhľadávam reakcie zákazníkov, najlepšie negatívne, potom recenzie a až nakoniec správne pripravený, vstupujem na stránku výrobcu alebo predajcu.

Stránka predajcu ReduXs je mimochodom profesionálne spracovaná a navyše pôsobí veľmi esteticky, ale čo je podstatné, je na nej zdokumentovaných niekoľko veľmi uveriteľných príbehov schudnutia reálnych ľudí. Aj s neodškriepiteľne skutočnými fotografiami, žiadne rozmazané tváričky. Mňa najviac presvedčili Roman a Lenka, ktorá tvrdí: "Za 55 dní užívania ReduXs som schudla 15,2 kg". Veď posúďte sami, máte vlastný názor.

Ďalšie pozitívum je, že predajca komunikuje samozrejme poslovensky cez chat, mail aj prostedníctvom svojej FB stránky a odpovie na vaše otázky. 

V hodnoteniach vychádza aj ReduXs veľmi dobre, je predpoklad, že ide o kvalitný výrobok, ktorý spolu úpravou jedálnička a trochou pohybu naviac dokáže účinne pomôcť v boji s nadváhou. Iste, aj v tomto prípade platí, že žiadny liek ani doplnok výživy nemusí pôsobiť na každého rovnako, ReduXs však jednoznačne patrí do môjho výberu Najlepšie tabletky na chudnutie.

Pozrite si aktuálne najlepšie ceny a zľavy

Pochádza z USA
FYKOTIN
100% prírodný produkt
Reguluje glykemický index
Garancia vrátenia peňazí
Dodanie do 48h, diskrétne
Prírodný preparát na chudnutie s garanciou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti
Vyrobené v ČR
LIPOXAL
100% prírodný produkt
Obsahuje Konjac a L-karnitín
Nad 12 Eur doprava zadarmo
Spokojnosť s obchodom až 97%
Výživový doplnok pomáha pri spaľovaní tukov a podporuje zníženie hmotnosti.

Zhrnutie na záver

Vybral som z veľkého množstva tri produkty na chudnutie, ktoré na mňa pôsobili zo všetkých najdôveryhodnejšie. Znakom objektivity bolo pre mňa aj to, keď sa sem-tam objavila aj negatívna skúsenosť s niektorou z nich, keď konkrétny zákazník pomenoval konkrétny produkt a objasnil svoj problém s ním. Áno boli aj také reakcie, ale bolo ich naozaj zanedbateľné množstvo. 

Našli sa aj príspevky chronických odmietačov bez mena, ktorí kritizujú z princípu aj to, čo nikdy nevyskúšali a bez udania dôvodu a konkrétnych dôkazov vyhlasujú, že niečo nefunguje alebo to a to je podvod. Takéto reakcie som pri hodnotení nebral do úvahy. Som totiž presvedčený, že problém a produkt treba pomenovať, vysvetliť v čom presne je zlý, navyše je slušné nechať priestor na reakciu aj predajcovi, ktorý rád vráti nespokojnému spotrebiteľovi peniaze a ešte si na tom urobí reklamu.

Možno som mal pri výbere týchto tabletiek na chudnutie jednoducho šťastie. Áno, na trhu sa v minulosti našli aj nekvalitné náhrady niektorých značkových produktov, dokonca aj výrobky, ktoré neprešli certifikáciou, ale toto nie je náš prípad.

Na tejto stránke sa nachádzajú priame odkazy do e-shopov značkových predajcov, kde si môžete najlepšie tabletky na chudnutie bez obáv objednať.

 

Ak sa vám článok páčil alebo bol pre vás užitočný,
zdieľajte ho prosím so svojimi priateľmi

Prehlásenie
* Organizmus každého človeka je iný a reaguje inak. Jednotlivé výsledky sa môžu navzájom líšiť a nie je možné ich považovať za zaručené. Web schudnihravo.sk má informatívny charakter a v žiadnom prípade nemôže slúžiť ako medicínsky zdroj. Prevádzkovateľ stránky nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interperáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov a služieb, ani za odporúčania tretích strán týkajúce sa ich kúpy. Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, žiadna z informácií uvedených na stránke www.schudnihravo.sk nie je a nesmie byť považovaná za výživové a zdravotné tvrdenie. Všetky informácie majú len informatívny charakter.
Na tejto stránke sa nachádzajú komerčné odkazy.

Prípravky na chudnutie, ako aj všetky ostatné doplnky výživy nenahrádzajú lieky! V prípade akýchkoľvek pochybností alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojim odborným lekárom.