Zdravé stravovanie ponúka 5x zdravé jedlo, donáška každý deň

Vzhľadom na to, že Schudni hravo je projekt o chudnutí a aktívnom a zdravom životnom štýle, je v našej kompetencii aj poskytovanie rôznych inšpirácií na zdravé stravovanie. Tou najnovšou je Krabičková diéta a programy zdravého stravovania, ktorých výnimočnosť spočíva v tom, že naozaj vyriešia vaše každodenné stravovanie. Navyše, spoločnosť zdravestravovanie sk, ktorej produktom je vyvážená a zdravá krabičková strava pripravovaná nutričnými špecialistami, zabezpečuje aj rozvoz jedla. Takže vám chutné a zdravé jedlo privezie až domov.

Zdravé stravovanie – v ponuke je 5 jedál denne

Prednedávnom sa nám prostredníctvom bežného prieskumu podarilo natrafiť na pomerne známy projekt s názvom Zdravé stravovanie. Avšak, až vďaka spomínanému bádaniu sme si uvedomili, že by bolo vhodné spomenúť ho aj v rámci nášho magazínu. Síce s ním nemáme u nás v redakcii osobnú skúsenosť, no zaujala nás jeho spojitosť so Schudni hravo. Takže, ak chcete chutne a zdravo jesť, krabičková strava s donáškou je pre vás ako stvorená.

Zdravé stravovanie - donáška jedla, 5 jedál denne, ponuka

Zdravé stravovanie a chudnutie spolu súvisia. Začnite jesť zdravé jedlo, donáška zadarmo. Zdroj obrázka: zdravestravovanie.sk

Krabičková diéta – Zdravá strava nielen na chudnutie

Faktom je, že schudnúť sa dá aj obyčajnou chôdzou. Avšak, zdravé stravovanie, inak nazývané aj krabičková diéta, je strava vhodná nielen pre ľudí, ktorí chcú zhodiť nadbytočné kilá, ale tiež pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu, majú záujem zdravo sa stravovať alebo jednoducho nemajú čas vymýšľať na zdravé stravovanie receptyvariť. Nájdu sa v ňom viac-menej všetci. Využitie Zdravého stravovania je nesmierne jednoduché. Vyberiete si z 14 ponúkaných programov, zvolíte si počet jedál pre daný deň a rozhodnete sa, koľko dní chcete vybraný program využívať. Rozvoz jedla zadarmo je samozrejmosťou. Tu je zoznam miest rozvozu.

Aký má Zdravé stravovanie jedálniček?

Jedálny lístok na jeden deň je štandardne zložený z raňajok, desiatej, obeda, olovrantuvečere. Reprezentatívnosť jedálničkov potvrdzuje fakt, že o ich zostavovanie sa starajú nutriční špecialisti vedení Mgr. Kateřinou Šimkovou (Masarykova univerzita, Lekárska fakulta, odbor Výživa človeka).

Zdravé stravovanie a ponúkané programy

 • Rodina + –  Zdravé obedy pre rodinu, zdravá strava na raňajky, dietne jedlá na večeru.
 • Vegan – Všetky suroviny sú rastlinného pôvodu.
 • Protein Extra – Jedálny lístok na rýchle chudnutie. Program pre rýchly štart redukcie tukov.
 • Pre zdravie – Plnohodnotné jedlo na celý deň pre tých čo trápia kilá navyše alebo len chcú zdravo a pravidelne jesť.
 • Pre zdravie + – Ešte viac zeleniny
 • Šalát + – Letné obedové šaláty v ponuke od mája do októbra. Nové chutné dresingy
 • Bez mäsa – Ak nemáte radi mäso. Nahraďte ho rastlinnými bielkovinami. Sója, tofu alebo ak chcete ryby.
 • Pre mamy – Ako sa správne stravovať v tehotenstve. Strava pre dojčiace matky
 • Lakto minus – Program so zníženým obsahom laktózy pre klientov, ktorých trápi intolerancia na laktózu.
 • Senior + – Nahradil ho Program Rodina+ „S“ pre 1 osobu.
 • Protein + –  Fitness jedálniček na týždeň. Výživa pre rast svalovej hmoty, fitness jedlo donáška
 • Fit + – Jedálny lístok na chudnutie. Program na zlepšenie fyzickej kondície, ak chcete schudnúť pár kilogramov.
 • Detox PRO – Čerstvá zelenina a ovocie, semienka, oriešky a vajcia, zeleninové šťavy na detoxikáciu
 • Pre diabetikov – Diétna strava pre diabetikov. Diétne jedlá s náhradnými sladidlami a vhodnými potravinami, jedálny lístok s diabetickým menu.
Poznámka redakcie: Medzi ponúkanými programami bol aj program Zdravé stravovanie pre deti, ktorý žiaľ už nie je v ponuke.

Jedálničky pre deti zostavovali nutričné špecialistky podľa receptúr, ktoré boli v súlade s najnovšími poznatkami o zdravej výžive detí. Na prípravu jedál boli používané vyberané čerstvé potraviny bez chemických prísad. Program Pre deti obsahoval aj surové ovocie, zeleninu a pokrmy z celozrnných obilnín. Samozrejmosťou bolo obmedzené používanie kuchynskej soli, korenia. Pokrmy neboli dráždivej chuti ani presladené.

Zdravé jedlo donáška – Rozvoz krabičkovej diety

Zdravé stravovanie zabezpečuje aj rozvoz jedla. Ten sa uskutočňuje 5-krát v týždni, pričom donáška jedla sa uskutočňuje vždy jeden deň pred jeho konzumáciou. Výhodou je, že zdravestravovanie sk vám doručí menu priamo domov alebo do práce. Navyše, za túto službu nemusíte ani doplácať. Objednávku si môžete vyzdvihnúť aj na odberných miestach, čo sa však vzťahuje len na Českú republiku.

Základom je zdravá a vyvážená strava

Základom celého projektu je vyváženázdravá strava, ktorá je pripravovaná z tých najlepších a najkvalitnejších surovín. Jedlá sa počas roka takmer vôbec neopakujú a na ich prípravu sú používané väčšinou čerstvé suroviny.

Krabičková dieta cena

V ponuke je 11 stravovacích programov za priaznivú cenu. Pozrite si cenník Krabičkovej diety. od zdravestravovanie sk

Krabičková diéta - Zdravá strava v krabičkách

Aj takto môže vyzerať zdravé jedlo. Krabičková strava – 5 jedál denne a donáška zadarmo. Zdroj obrázka: zdravestravovanie.sk

Referencie na zdravestravovanie sk

Prostredníctvom Facebooku sme si posvietili aj na názory ľudí, ktorí majú reálne skúsenosti s krabičkovými diétami od spoločnosti Zdravé stravovanie.

Krabičková dieta recenzie

Musíme uznať, že v prevažnej väčšine prevládajú pozitívne hodnotenia, pričom zákazníci oceňujú predovšetkým kvalitný servis, služby, čerstvé potraviny a zdravé jedlo. Na druhej strane, natrafili sme aj na recenzie, v ktorých bola krabičková diéta z programu Zdravé stravovanie podrobená kritike a predmetom bolo napríklad prehnané používanie cesnaku, problémy s rozvozom a podobne. Urobte si však názor sami.

Zaujímavosť na záver

V ponuke zdravestravovanie sk sú aj služby výživového poradenstva. Za zmienku stojí tiež fakt, že Zdravé stravovanie sa zaujíma o životné prostredie. Príplatkom jedno euro týždenne si môžete doplniť bezplatný rozvoz jedla o odvoz plastových obalov v kompostovateľných igelitových vreciach od tej istej spoločnosti. Bohužiaľ, táto služba je zatiaľ možná len v Českej republike.

Zdroj ilustračného obrázka: freepik.com
Zdroj ostatných obrázkov: Zdravé stravování

About Author /

Keďže sa aktívne venujem futbalovému trénovaniu mládežníckych kategórií, záleží mi na povedomí malých detí o aktívnom a zdravom životnom štýle. Charakter človeka sa buduje od útleho veku, a preto považujem za nesmierne dôležité venovať sa vyrastajúcej generácii už odmalička.

Start typing and press Enter to search