10 tipov na chudnutie, ktoré fungujú už dlhé roky

5.7. 2018 Ivan Chmelař 498x

Rozdaj si to s obezitou – tu sú tipy na chudnutie!

Rozdaj si to s obezitou - tipy na chudnutie

Rôzne zaručené tipy na chudnutie nás začnú zaujímať vždy po orgiách jedla alebo pred dovolenkovou sezónou, keď treba telo po roku opäť “napchať” do plaviek. Vtedy sa vačšina z nás zaradí do jedného z dvoch táborov: tích, ktorý na sebe tvrdo pracujú a tích, ktorým sa ešte nepodarilo vstať zo sedačky. 

 • Ak patríte do tej druhej skupiny a máte pocit, že by ste mali zhodiť aspoň zopár kilogramov, prečítajte si osvedčené tipy na chudnutie, týchto 10 jednoduchých nápadov na zníženie telesnej hmotnosti od tímu, ktorý je považovaný za expertov na tému chudnutie.

Prečítajte si 10 osvedčených tipov na chudnutie, ktoré vám zaručene zmenia život

 1. Nájdite si motiváciu pre chudnutie
  Vyhľadajte fotografiu, na ktorej ste štíhly chlapec/dievča a prilepte si ju na chladničku. Bude vám pripomínať, ako budete vyzerať, keď schudnete.
 2. Miernite sa v jedle a zmeňte stravovacie návyky
  Váš nový jedálniček môžete občas skombinovať s kúskom niečoho, čo vám pripomína obľúbené “nezdravé” jedlá, pomôže vám to zotrvať pri novej strave.
 3. Zvýšte telesnú aktivitu, pomôže aj chôdza
  Časom sa vylepšia aj vaše telesné krivky ale lepšie cítiť sa budete hneď. Nájdite si vhodnú aktivitu. Môže to byť niečo jednoduché, napríklad chôdza, dlhšie prechádzky so psom… ale musíte začať!
 4. Nepokúšajte sa zhodiť všetku nadváhu naraz
  Trvalo mesiace, kým ste ju získali a bude trvať najmenej tak dlho, kým ju stratíte. Nastavte si mini ciele. Keď sa vám podarí nejaký splniť, venujte si darček. Ale nie jedlo!
 5. Ak máte pocit, že už neschudnete ani gram, použite tento trik
  Keď máte krízu, nemyslite na kilá, ktoré ešte musíte zhodiť, naopak, zamerajte sa na tie zhodené. Doplňte ruksak na vašu pôvodnú hmotnosť, prejdite sa po schodoch a pripomeňte si, čo ste nosili navyše.
 6. Neberte schudnutie ako dočasnú záležitosť
  Hľadajte spôsob ako sa naďalej zdravo stravovať, snažte sa žiť aktívne a môžete si hmotnosť udržať navždy.
 7. Obmedzte prísun alkoholu
  Alkoholické nápoje sú plné kalórií. Ak už chcete absolvovať ťažkú noc, ponúknite sa za vodiča. Ľahšie sa vám podarí nepiť alkohol celý večer
 8. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to
  Nikto nie je dokonalý, aj vy občas porušíte pravidlá. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to a na druhý deň pokračujte akoby sa nič nestalo.
 9. Občas sa odmerajte, možno vás výsledok poteší
  Okrem váženia, občas sa odmerajte. Ak ste aj nestratili veľa kilogramov, možno ste sa zbavili pár centimetrov okolo pásu.
 10. Trvajte na svojich stravovacích návykoch za každých okolností
  Netrápte sa ak svojimi stravovacími návykmi obmedzujete ostatných. Buďte v pohode a chovajte sa prirodzene aj rodina a priatelia vás podporia.
 • To boli naše tipy na chudnutie. Dodržujte týchto desať overených zásad a výsledky sa dostavia

Ako schudnúť? Skús ReduXs

Kliknutím na obrázok prejdete na stránku predajcu a zistíte aktuálnu cenu.

Zdroj: Swag Team 

Tabletky na chudnutie – Áno alebo NIE?

Zmenili ste jedálniček, máte viac pohybu, chceli by ste schudnúť. Je teraz vhodný čas začať s tabletkami na chudnutie? Jedna časť ľudí na ne nedá dopustiť, skeptici, najčastejšie takí, ktorí ich v živote nevyskúšali tvrdia, že je to len spôsob ako obrať naivných ľudí o peniaze.

Kvalitné tabletky na chudnutie ktoré sú z prírodných látok, s certifikátom EÚ a od overených dodávateľov možno občas niekomu nezaberú ale ešte nikomu neublížili. Môžete však pochybovať o výsledku chudnutia, pokiaľ nezmeníte svoje návyky.

Často sa stretávam s tvrdením, že ak sa prestanete prejedať a budete cvičiť, schudnete aj bez tabletiek. Samozrejme, je to pravda. Na chudnutie prášky, ani žiadne prírodné prípravky nevyhnutne nepotrebujete. Ale s kvalitnými tabletkami to môže byť oveľa jednoduchšie. Veď aj preto hľadáme najlepšie tabletky na chudnutie.