10 tipov na chudnutie, ktoré fungujú už dlhé roky

Rozdaj si to s obezitou – tu sú tipy na chudnutie!

Rôzne zaručené tipy na chudnutie nás začnú zaujímať vždy po orgiách jedla alebo pred dovolenkovou sezónou, keď treba telo po roku opäť “napchať” do plaviek. Vtedy sa vačšina z nás zaradí do jedného z dvoch táborov: Tích, ktorý na sebe tvrdo pracujú a tích, ktorým sa ešte nepodarilo vstať zo sedačky. 

  • Ak patríte do tej druhej skupiny a máte pocit, že by ste mali zhodiť aspoň zopár kilogramov, prečítajte si osvedčené tipy na chudnutie, týchto 10 jednoduchých nápadov na zníženie telesnej hmotnosti od tímu (Swag team), ktorý je považovaný za expertov na tému chudnutie.

Rozdaj si to s obezitou - tipy na chudnutie

10 osvedčených tipov na chudnutie, ktoré vám zaručene zmenia život

1.  Nájdite si motiváciu pre chudnutie
Vyhľadajte fotografiu, na ktorej ste štíhly chlapec/dievča a prilepte si ju na chladničku. Je to dobrá motivácia pre chudnutie, bude vám pripomínať, ako budete vyzerať, keď schudnete.

2. Miernite sa v jedle a zmeňte stravovacie návyky
Váš nový jedálniček môžete občas skombinovať s kúskom niečoho, čo vám pripomína vaše obľúbené “nezdravé” jedlá, pomôže vám to zotrvať pri novej strave.

3. Zvýšte telesnú aktivitu, pomôže aj chôdza
Časom sa vylepšia aj vaše telesné krivky ale lepšie cítiť sa budete hneď. Nájdite si vhodnú aktivitu. Môže to byť niečo jednoduché, napríklad chôdza, dlhšie prechádzky so psom… ale musíte začať!

4. Nepokúšajte sa zhodiť všetku nadváhu naraz
Trvalo mesiace, kým ste ju získali a bude trvať najmenej tak dlho, kým ju stratíte. Nastavte si mini ciele. Keď sa vám podarí nejaký splniť, venujte si darček. Ale nie jedlo!

5. Ak máte pocit, že už neschudnete ani gram, použite tento trik
Keď máte krízu, nemyslite na kilá, ktoré ešte musíte zhodiť, naopak, zamerajte sa na tie zhodené. Doplňte ruksak na vašu pôvodnú hmotnosť, prejdite sa po schodoch. Tento tip na chudnutie vám pripomenie, čo ste na sebe predtým nosili navyše.

6. Neberte chudnutie ako dočasnú záležitosť
Hľadajte spôsob ako sa naďalej zdravo stravovať, snažte sa žiť aktívne a môžete si udržať fit postavu navždy.

7. Obmedzte prísun alkoholu
Alkoholické nápoje sú plné kalórií. Ak už chcete absolvovať ťažkú noc, ponúknite sa za vodiča. Ľahšie sa vám podarí nepiť alkohol celý večer

8. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to
Nikto nie je dokonalý, aj vy občas porušíte pravidlá. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to a na druhý deň pokračujte, akoby sa nič nestalo.

9. Občas sa odmerajte, možno vás výsledok poteší
Okrem váženia, občas sa odmerajte. Ak ste aj nestratili veľa kilogramov, možno ste sa zbavili pár centimetrov okolo pásu.

10. Trvajte na svojich stravovacích návykoch za každých okolností
Netrápte sa ak svojimi stravovacími návykmi obmedzujete ostatných. Buďte v pohode a chovajte sa prirodzene aj rodina a priatelia vás podporia.

To boli tipy na chudnutie od Swag teamu

Dodržujte týchto desať overených zásad a uvidíte, že prvé výsledky sa čoskoro dostavia.

Zdroj: Swag Team

Tabletky na chudnutie Garsin - zľava -30%

Tabletky na chudnutie Garsin: Zľava -30%

A ešte jeden tip: Tabletky na chudnutie – ÁNO alebo NIE?

Zmenili ste jedálniček, máte viac pohybu, chceli by ste schudnúť. Je teraz vhodný čas vyskúšať tabletky na chudnutie? Jedna časť ľudí na ne nedá dopustiť, skeptici, najčastejšie takí, ktorí ich v živote nevyskúšali tvrdia, že je to len spôsob ako obrať naivných ľudí o peniaze.

Kvalitné tabletky na chudnutie ktoré sú z prírodných látok, s certifikátom EÚ a od overených dodávateľov možno občas niekomu nezaberú ale ešte nikomu neublížili.

Tipy ani tabletky na chudnutie vám nepomôžu, pokiaľ nezmeníte svoje návyky

Často sa stretávam s tvrdením, že ak sa prestanete prejedať a budete cvičiť, schudnete aj bez tabletiek. Samozrejme, je to pravda. Na chudnutie prášky, ani žiadne prírodné prípravky nevyhnutne nepotrebujete. Ale s kvalitnými tabletkami to môže byť oveľa jednoduchšie. Veď aj preto hľadáme najlepšie tabletky na chudnutie. Prečítajte si aj náš článok „Lipoxal Effect – Tabletky na chudnutie čara zbavené„.

Ak vás článok zaujal, podporte prosím tento web zdielaním!

About Author /

Hľadám inšpirácie pre svoj aktívny život na vidieku. Verím, že popritom objavim efektívny spôsob ako schudnúť natrvalo. Nie som výživový guru a netvrdím, že som otestoval každý produkt. Rešpektujem názory odborníkov ale dôraz kladiem na reálne skúsenosti bežných ľudí.

1 Comment

Comments are closed.

Start typing and press Enter to search