10 tipov na chudnutie, ktoré fungujú už dlhé roky

5.7. 2018 Ing. Ivan Chmelař 760x

Rozdaj si to s obezitou – tu sú tipy na chudnutie!

Rozdaj si to s obezitou - tipy na chudnutieRôzne zaručené tipy na chudnutie nás začnú zaujímať vždy po orgiách jedla alebo pred dovolenkovou sezónou, keď treba telo po roku opäť “napchať” do plaviek. Vtedy sa vačšina z nás zaradí do jedného z dvoch táborov: tích, ktorý na sebe tvrdo pracujú a tích, ktorým sa ešte nepodarilo vstať zo sedačky. 
 • Ak patríte do tej druhej skupiny a máte pocit, že by ste mali zhodiť aspoň zopár kilogramov, prečítajte si osvedčené tipy na chudnutie, týchto 10 jednoduchých nápadov na zníženie telesnej hmotnosti od tímu, ktorý je považovaný za expertov na tému chudnutie.

Prečítajte si 10 osvedčených tipov na chudnutie, ktoré vám zaručene zmenia život

 1. Nájdite si motiváciu pre chudnutie Vyhľadajte fotografiu, na ktorej ste štíhly chlapec/dievča a prilepte si ju na chladničku. Bude vám pripomínať, ako budete vyzerať, keď schudnete.
 2. Miernite sa v jedle a zmeňte stravovacie návyky Váš nový jedálniček môžete občas skombinovať s kúskom niečoho, čo vám pripomína obľúbené “nezdravé” jedlá, pomôže vám to zotrvať pri novej strave.
 3. Zvýšte telesnú aktivitu, pomôže aj chôdza Časom sa vylepšia aj vaše telesné krivky ale lepšie cítiť sa budete hneď. Nájdite si vhodnú aktivitu. Môže to byť niečo jednoduché, napríklad chôdza, dlhšie prechádzky so psom… ale musíte začať!
 4. Nepokúšajte sa zhodiť všetku nadváhu naraz Trvalo mesiace, kým ste ju získali a bude trvať najmenej tak dlho, kým ju stratíte. Nastavte si mini ciele. Keď sa vám podarí nejaký splniť, venujte si darček. Ale nie jedlo!
 5. Ak máte pocit, že už neschudnete ani gram, použite tento trik Keď máte krízu, nemyslite na kilá, ktoré ešte musíte zhodiť, naopak, zamerajte sa na tie zhodené. Doplňte ruksak na vašu pôvodnú hmotnosť, prejdite sa po schodoch a pripomeňte si, čo ste nosili navyše.
 6. Neberte schudnutie ako dočasnú záležitosť Hľadajte spôsob ako sa naďalej zdravo stravovať, snažte sa žiť aktívne a môžete si hmotnosť udržať navždy.
 7. Obmedzte prísun alkoholu Alkoholické nápoje sú plné kalórií. Ak už chcete absolvovať ťažkú noc, ponúknite sa za vodiča. Ľahšie sa vám podarí nepiť alkohol celý večer
 8. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to Nikto nie je dokonalý, aj vy občas porušíte pravidlá. Ak urobíte prehrešok, nevzdávajte to a na druhý deň pokračujte akoby sa nič nestalo.
 9. Občas sa odmerajte, možno vás výsledok poteší Okrem váženia, občas sa odmerajte. Ak ste aj nestratili veľa kilogramov, možno ste sa zbavili pár centimetrov okolo pásu.
 10. Trvajte na svojich stravovacích návykoch za každých okolností Netrápte sa ak svojimi stravovacími návykmi obmedzujete ostatných. Buďte v pohode a chovajte sa prirodzene aj rodina a priatelia vás podporia.
 • To boli naše tipy na chudnutie. Dodržujte týchto desať overených zásad a výsledky sa dostavia
Mohlo by vás zaujímať:  Kapustová diéta a jej škodlivé účinky na organizmus

Zdroj: Swag Team

Tabletky na chudnutie Garsin - zľava -30%Tabletky na chudnutie – ÁNO alebo NIE?

Zmenili ste jedálniček, máte viac pohybu, chceli by ste schudnúť. Je teraz vhodný čas začať s tabletkami na chudnutie? Jedna časť ľudí na ne nedá dopustiť, skeptici, najčastejšie takí, ktorí ich v živote nevyskúšali tvrdia, že je to len spôsob ako obrať naivných ľudí o peniaze.Kvalitné tabletky na chudnutie ktoré sú z prírodných látok, s certifikátom EÚ a od overených dodávateľov možno občas niekomu nezaberú ale ešte nikomu neublížili. Môžete však pochybovať o výsledku chudnutia, pokiaľ nezmeníte svoje návyky.Často sa stretávam s tvrdením, že ak sa prestanete prejedať a budete cvičiť, schudnete aj bez tabletiek. Samozrejme, je to pravda. Na chudnutie prášky, ani žiadne prírodné prípravky nevyhnutne nepotrebujete. Ale s kvalitnými tabletkami to môže byť oveľa jednoduchšie. Veď aj preto hľadáme najlepšie tabletky na chudnutie. 
Mohlo by vás zaujímať:  Káva má pozitívne účinky na chudnutie. Pravda alebo lož?
Autor článku
Autor článku
Ing. Ivan Chmelař

Zakladateľ, vlastník a technická duša celého projektu. Ivan Chmelař je bývalý freelancer so zameraním na reklamu, marketing a grafický dizajn. Roky sedavého zamestnania si vybrali svoju daň a kde inde, ako na internete začne človek od počítača hľadať odpovede na riešenie svojho problému s obezitou?

Začalo to jednoduchým recenzným webom

Z nevinného surfovania po internete sa stala vášeň a jednoduchý recenzný web o doplnkoch výživy a tabletkách na chudnutie, ktorý pôvodne vytvoril, sa postupne mení na rozsiahly online projekt.

"Nie som gastro-guru, ani netvrdím, že som sám otestoval každý produkt. Sám hľadám efektívny spôsob ako schudnúť natrvalo, a tiež inšpirácie pre svoj nový aktívny život na vidieku. Zaujímam sa o názory odborníkov ale aj praktické skúsenosti bežných ľudí. Vďaka tomu, že mám isté technické zručnosti, môžem sa podeliť o získané informácie a sprostredkovať ich širokej verejnosti."

Prehlásenie
* Organizmus každého človeka je iný a reaguje inak. Jednotlivé výsledky sa môžu navzájom líšiť a nie je možné ich považovať za zaručené. Web schudnihravo.sk má informatívny charakter a v žiadnom prípade nemôže slúžiť ako medicínsky zdroj. Prevádzkovateľ stránky nepreberá zodpovednosť za nesprávnu interperáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov a služieb, ani za odporúčania tretích strán týkajúce sa ich kúpy. Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, žiadna z informácií uvedených na stránke www.schudnihravo.sk nie je a nesmie byť považovaná za výživové a zdravotné tvrdenie. Všetky informácie majú len informatívny charakter. Na tejto stránke sa nachádzajú komerčné odkazy.

Prípravky na chudnutie, ako aj všetky ostatné doplnky výživy nenahrádzajú lieky! V prípade akýchkoľvek pochybností alebo zdravotných problémov sa poraďte so svojim odborným lekárom. 

 

Ak vás článok zaujal, podporte prosím tento web zdielaním!